P51-200-A-S-MD-5V datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    P51-200-A-S-MD-5V
  • Описание
    SSI Technologies P51-200-A-S-MD-5V Accuracy: ?±0.5% Operating Pressure: 200 PSI Operating Temperature: -40?°C ~ 105?°C Output: 1 ~ 5V Package / Case: Stainless Steel Port Size: Male, 1/4" (6.35mm) NPT Pressure Type: Absolute Series: MediaSensor?„? Voltage - Supply: 8 V ~ 30 V